Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі19 шілде 2024shakarim university мүмкіндіктер ордасы!

Дәулет Бужаев:SHAKARIM UNIVERSITY мүмкіндіктер ордасы!

«Шәкәрім университеті Шығыстағы номері 1-ші білім ордасы. Сондай-ақ жаңа технологиялармен жабдықталған мүмкіндіктерге толы орта.

Осындай білім ордасында мен өзімді көремін. Дәл Шәкәрім университетінде оқу менің мақсатыма жетудегі бірінші қадам»,- дейді жас талапкер!

«Өзіме физика пәні бала күнімнен қызық. Түрлі эксперименттер жасағанға қатты қызығатынмын. Енді сол қызығушылығымды жүзеге асыруға келдім»,-деп сөзін аяқтады біздің ізденімпаз талапкер!

Расыменде, Шәкәрім университеті мүмкіндіктермен жетістіктерге толы болған,ғылым мен шығармашылық алаңды ұштастыра білген,ыстық орда. Университетіміз жалынды жастармен одан сайын өсе, толыға бермек.

Үлкен өмірге қадам басып келе жатқан әрбір жас талапкерлерге сәттілік пен сенімділік тілей отырып, алға дегіміз келеді!