Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі02 маусым 2022сотрудничество, пожарная безопасность

«Қауіпсіз жаз - көңілді демалыс!» акциясы

1 маусым - балақайлардың мейрамы ғана емес, сонымен қатар жаңа таныстыққа, қызықты оқиғаларға толы жазғы демалыстың басталуы.

Өсіп келе жатқан жас буынның қауіпсіздік мәдениетін тәрбиелеу – оңай емес, сондықтан бұны жас кезден бастау қажет.  Осы мақсатта құтқарушылар оқушылар мен стурденттерге сабақтар, әр түрлі шаралар, акцияларды тұрақты өткізеді.

Семей қ. ТЖБ қызметкерлерінің басты мақсаты – жаз демалыстарында балалардың қайда жүрсе қауіпсіз жүріп-тұруға үйрету.

Осыған байланысты, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" КЕАҚ еріктілері мен Азаматтық қорғаныс бөлімінің офицерлері бірлесіп, "Қауіпсіз жаз - көңілді демалыс"костюмдік акциясын өткізді. Акция" Балалар саябағында "және" Семей қаласының биологиялық орталығында" өтті, онда кішкентай келушілерге, сондай-ақ олардың ата-аналарына үгіт материалдарын таратумен судағы қауіпсіздік ережелері түсіндірілді.

Құтқарушылар алған білімдерін бекіту үшін балалар мен олардың ата-аналары арасында викторина өткізіп, естелік сыйлықтар табыс етті.

Мұндай іс-шаралар шомылу маусымы аяқталғанға дейін жалғасады.

Семей қаласының ТЖ басқармасы қала тұрғындары мен қонақтарына су айдындарындағы қауіпсіздік ережелерін сақтау туралы ескертеді:

• - балаларды судың жанында қараусыз қалдырмаңыз!
  • - жалғыз суға түспеңіз!
  • -үрлемелі матрас, шеңбермен жағадан алыс малтымаңыз!
  • -таныс емес жерде сүңгімеңіз!
  • - су жағасында спирттік ішімдіктерді ішпеңіз!

Есіңізде болсын "Су - қателіктерді кешірмейді!».