Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі12 тамыз 2024shakarim university

Shakarim University, Shakarim Higher College Сіздерді жастар күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Бұл мереке – әрбіріміздің жүрегіміздегі жастардың рухы мен еркіндігін, арман-мақсаттарымызды жүзеге асырудағы күш-қайратымызды атап өтетін ерекше күн

Жастар – еліміздің болашағы, қоғамымыздың қозғаушы күші. Сіздердің ой-пікірлеріңіз бен жаңашылдықтарыңыз әлемді арнаулы жолмен өзгертуге қабілетті. Сіздердің қолдарыңызда тек қана бүгінгі күн емес, ертеңгі болашағымыз да жатыр.

Әрбіріңізге өз алдарыңызға биік мақсаттар қойып, оларды сенімділікпен іске асыруыңызды тілейміз. Білім мен ғылым, өнер мен мәдениет салаларын игеруде еңбектеріңіз жемісті, жолдарыңыз ашық болсын!

Тек өздігінен даму мен жетістікке қол жеткізіп қана қоймай, бір-бірлеріңіздің тәжірибелеріңізбен бөлісіп, қоғамға пайда әкелуді ұмытпаңыздар. Сіздердің әрбір қадамыңыз – жастардың жарқын болашағы, еліміздің өркендеуі үшін маңызды.

Жастар күні мерекесі атмосферасында сіздерге қуаныш, шабыт және жаңа жетістіктер тілейміз! Өмірлеріңізде тек қана жарқын сәттер, қуаныш пен бақыт болсын!

Өміріңді сарып қыл өлгеніңше,

Жоба тап,