Minor «Кәсіпорындағы бухгалтерлік есеп және салық салу»

Курс бухгалтерлік есеп пен салық салуды үйренгісі келетін, бірақ экономикалық білімі жоқ студенттер мен тыңдаушыларға арналған. Оқыту нәтижесінде сіз "1С:Бухгалтерия" бағдарламасын пайдалана отырып, бухгалтерлік және салықтық есепке алуды толық жүргізуді үйренесіз, бухгалтерлік есеп пен салықтық есептілікті жүргізудің практикалық дағдыларын меңгересіз, қаржылық ақпарат ағындарында кәсіби бағдарлауды және шаруашылық жүргізудің барлық деңгейлерінде басқарушылық шешімдер қабылдауды үйренесіз. Қызықты семинарлар кезінде сіз нақты бухгалтерлік практикадан жағдайлар мен міндеттерді қарастырасыз, алған біліміңізді біріктіре отырып, өзіңізді бухгалтерлік есепте сынап көре аласыз.

Мақсаты

Қалыптасатын негізгі құзіреттер

Оқыту нәтижелері

"1С: Қазақстан үшін Бухгалтерия кәсіпорны"бағдарламалық қамтамасыз етуді пайдалана отырып, жедел, бухгалтерлік және салық есебінің модульдерімен таныстыру. Арнайы салық режимі бойынша жұмыс істейтін жеке кәсіпкерді дербес сүйемелдеу үшін деректерді өңдеуді және жүйелеуді үйрету.

• Фирманың қаржылық жағдайын жинау, өңдеу, бағалау және талдау бойынша жұмыс процесін зерттеу.
  • Бизнес-процестердегі кәсіпкерлік тәуекелдерді есептеу.
  • Салық органдарымен өзара қарым-қатынас мәдениеті.

1.Қаржылық және салықтық есептілікті дұрыс құжаттық ресімдеудің цифрлық дағдыларын пайдалана білу.

2.Салық кодексінің негізгі ұғымдарын білу.

3."1С: Қазақстан үшін Бухгалтерия кәсіпорны" ӨК шағын бизнес кәсіпорындарында табысты қолданылуы.

Minor курстары

Сипаттамасы

Бухгалтерлік есеп негіздері

«Бухгалтерлік есеп негіздері» пәні бухгалтерлік есеп әдісінің маңызды элементтеріне назар аударады: бухгалтерлік балансты қорытындылау және бухгалтерлік есеп шоттарына қосарлы жазба, құжаттама және түгендеу процестері, бухгалтерлік есеп формалары мен оны ұйымдастырудың ережелері. Бұл пәнді оқу студенттерге қаржылық есептілікті құру туралы түсінік алуға және ақпаратты өңдеудің заманауи әдістері мен құралдарына ие болуға мүмкіндік береді.

Салық салу негіздері

Салық жүйесінің жұмыс істеуі мен дамуының құрамы мен құрылымының экономикалық мазмұны мен анықталуы, Қазақстан Республикасының салық жүйесінің қалыптасу және даму кезеңдері, жинау және оның салықтардан, баждар мен төлемдерден түбегейлі айырмашылығы. Қазақстанның салық жүйесіндегі төлем түрлері және олардың аумақтық бюджеттерді құрудағы рөлі.

1С: Бухгалтерия

Шағын, орта және ірі бизнес кәсіпорындарында 1С:Бухгалтерия автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде бухгалтерлік есепті құру негіздері мен қағидаларын оқыту, кәсіпорындарда бухгалтерлік есеп жүйесін құру принциптері мен тәсілдері саласындағы теориялық білімдерді алу, нақты технологиялар мен автоматтандырылған есеп жүйесінің бағдарламалық жасақтамасын қолдана отырып нақты есеп мәселесінің мысалын қолдана отырып бухгалтерлік есепте практикалық дағдыларды алу.

Білім беру