27 ақпан 2024

Soft skills коммуникация байланысы ретінде

Мотивацияны қалыптастыруда психологиялық жайлылық, оқытушылар мен студенттер арасындағы құрмет пен сенімді қарым-қатынас деңгейі маңызды рөл атқарады. жатақханадағы мәселелерді еркін форматта талқылай отырып, біз студенттер ынталы және стресске төзімді деген бірегей шешімге келдік. Soft skills бұл дағдылар мәселелерді шешеді шешім қабылдау, эмпатия, эмоционалды интеллект, өзін-өзі көрсету, оқу қабілеті, өзін-өзі ұйымдастыру, топтық жұмыс, көшбасшылық қабілеттер және басқалар. Ол  сұранысқа ие төрт негізгі икемді дағдыларды біріктіреді:шығармашылық, сыни ойлау, кооперативтілік, коммуникация. Осы қасиеттердің барлығы жатақханадағы Шәкәрім университетінің студенттерімен, психологиялық қызметтің жетекшісі Ш. Сатиевамен пысықталды.

Бүгінгі Шәкәрім университетінің жатақхана студенттеріне өткізген психологиялық қызмет орталығы тарапынан психологиялық разгрузка осындай болды.