Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі28 желтоқсан 2023құтты болсын, ғылыми әлеует, үздіктер

SHAKARIM UNIVERSITY ОҚЫТУШЫЛАРЫ ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІКТЕРІ

Бүгін ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі «ЖОО үздік оқытушысы – 2023» байқауының нәтижесін шығарды. Байқауға жоғары оқу орындарының штаттағы, үздіксіз ғылыми-педагогикалық өтілі кемінде 5 жыл, оқытушылық және ғылыми қызметте жоғары жетістіктері бар оқытушылар қатысты. Шәкәрім университетінен 6 үміткер қатысып, оның 5-уі аталған байқаудың жеңімпазы атанды.

«ЖОО үздік оқытушылары – 2023» номинациясының иегерлері:

• Какимова Жайнагүл Хасенқызы- техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор;
  • Абылкасимова Жібек Ануарбекқызы - PhD доктор, «Экономика және қаржы» кафедрасының қауымдастырылған профессоры;
  • Абильмажинов Ермек Төлегенұлы – техника ғылымдарының докторы, профессор;
  • Абдилова Ғалия Бекенқызы - техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор;
  • Жумадилова Гүлмира Аманғазықызы- PhD, «Технологиялық жабдықтар және машина жасау» кафедрасының меңгерушісі.

Айта кетерлігі, Shakarim University профессор-оқытушылар құрамы жыл сайын байқауға қатысып, жеңімпаз атануда.

«ЖОО үздік оқытушысы - 2023» байқауының барлық жеңімпаздарын шын жүректен құттықтаймыз!