25 сәуір 2022

Құрметті мұғалімдер мен білім алушылар, сіздерді "ОРТА БІЛІМ БЕРУДІҢ ЖАҢАРТЫЛҒАН МАЗМҰНЫ ЖАҒДАЙЫНДА ТИІМДІ ОҚЫТУ" курсына шақырамыз!

Шәкәрім университетінің Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау орталығы 72 сағаттық "Орта білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында тиімді оқыту” тақырыбында офлайн курс ұйымдастыратының хабарламаймыз!

Курс бағдарламасы:

1. Мұғалімдердің позициясын және мектеп тәжірибесін өзгерту.
2. Сабақты тиімді жоспарлау: орта мерзімді және қысқа мерзімді жоспарлар.
3. Оқушылардың оқу жетістіктерін критериалды бағалау
4. Көшбасшылық және басқару

Курстың мақсаты: Жаңартылған білім беру мазмұнын жаңарту контексінде тыңдаушылардың кәсіби құзыреттілігін және практикалық дағдыларын жетілдіру.

Курс спикері: Сапарова Гульнара Сикимбаевна, биология ғылымдарының кандидаты, доцент. Жаратылыстану пәндері кафедрасының меңгерушісі. Отандық және шетелдік басылымдардағы 98 ғылыми әдістемелік жұмыстың авторы. Деңгейлік бағдарламалар тренері. ҚР Білім беру мазмұнын жаңарту тренері.

Курстың басталу мерзімі: мамырдың соңы, 2022 жыл

Өтетін форматы: офлайн

Толық ақпарат: 87474154321

Оқу ақысы: 15000 (он бес мың) теңге.

Курстан толық өткен тыңдаушыға арнайы сертификат беріледі.