11 қазан 2023

«Агротехнопарк» ҒО-да «Хабар 24» телеарнасы.

«Агротехнопарк» ғылыми орталығы «Хабар 24» ұлттық телеарнасының өңірлік жоғары оқу орындарының, соның ішінде Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті КЕАҚ-ның ғылыми-зерттеу қызметін, олардың материалдық базасын, профессорлық-оқытушылық құрамының әлеуетін және т.б. көрсететін телебағдарламасына қатысты. ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі көрсеткіштер. «Хабар 24» арнасының журналистері «Агротехнопарк» ғылыми орталығының барлық зертханаларын аралап, ғылыми орталық қызметкерлерімен, «Ветеринария және ауыл шаруашылығы менеджменті» факультетінің профессорлық-оқытушылық құрамымен кездесулер өткізді, докторантураның ағымдағы ғылыми-зерттеу жұмыстарымен танысты. және магистранттар, студенттік ғылыми үйірмелер. Аграрлық ғылым саласындағы ғалым-ұстаздар қызметінің негізгі бағыттары, алынған ғылыми-зерттеу нәтижелері және болашақ перспективалары айтылды.