24 қыркүйек 2021

Мамандыққа бүйірлік кіру

Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау орталығы «Мамандыққа бүйірлік кіру» жобасы аясында 2021 жылдың 24 қыркүйекте Шәкәрім университетінде педагогикалық қайта даярлау бағдарламасын іске асыруға арналған форсайт-сессия форматында іс-шара өткізді.
Іс-шараға Семей қаласының білім беру бөлімінің, Кәсіптік оқыту бөлімінің басшылары Н.А. Фесенко, Е.Қ. Құдайбергенов; университет оқытушылары, қызметкерлері мен білім алушылары, сондай-ақ қала мен облыстың жалпы білім беретін оқу мекемелерінің директорлары мен педагогтары қатысты.
Іс-шара барысында келесі мәселелер талқыланды:
1. «Педагогикалық кадрларды қайта даярлау: мәселелері мен болашағы» - Оралканова И.А., Басқарма мүшесі – академиялық мәселелер жөніндегі проректор;
2. «Шәкәрім атындағы университетте «Мамандыққа бүйірлік кіру» жобасы шеңберінде жүзеге асырылатын педагогикалық қайта даярлау бағдарламасын іске асыру туралы» - Сатиева Ш.С., Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау орталығының басшысы;
3. «Қайта даярлау курсы - мектептегі сапаны көтерудің тетігі ретінде» - Тлемисов Ұ.Б., Білім беру үрдісін ұйымдастыру департаментінің директоры;
4. «Қайта даярлау курстарын насихаттау» - Мүрсәлімов Т.К., Қабылдау комиссиясы және кәсіптік бағдар беру бөлімінің басшысы;
5. ««Математика» білім беру бағдарламасы бойынша қайта даярлау курсының маңызы» - Сагитова Ш.Г., Физика-математика ғылымдары және информатика оқу кафедрасының аға оқытушысы, ОП «Математика» ББ менеджері.
Шәкәрім университетінің Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау орталығы өзара тиімді ынтымақтастыққа үміт білдіреді.