Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі30 мамыр 2023академическая мобильность, решение

АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ КОНКУРСЫНЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ

2023 жылғы 29 мамырда ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің гранттары есебінен 2023-2024 оқу жылының күзгі семестрінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқуға үміткерлерді іріктеу жөніндегі конкурстық комиссияның отырысы өтті.
Комиссия құрамына Басқарма мүшелері, құрылымдық бөлімшелердің басшылары, факультет декандары, жергілікті атқарушы органдардың өкілдері, қоғам қайраткерлері, сондай-ақ студент жастардың өкілдері кірді.
Отырыс ашық форматта өтті, тікелей трансляцияның жазбасын Шәкәрім университетінің ресми youtube-арнасынан көруге болады.
Конкурс қорытындысы бойынша жеңімпаздары мен резервтік тізімінің мүшелері жарияланды.
Академиялық ұтқырлық гранттарының иегерлері:
1. Оразова Дильдана Ермековна
2. Бахтыбай Багыжан Болатулы