Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі22 қыркүйек 2023сайлау, талқылау, кеңес отырысы

АРДАГЕРЛЕР КЕҢЕСІ ӨТТІ

Бүгін Шәкәрім университетінде кезекті Ардагерлер кеңесінің жиыны өтті. Жиында кеңес төрағасы Ерғали Есенжолов осы уақытқа дейін атқарылған жұмыстарды баяндады.
Бүгінгі таңда Ардагерлер кеңесінің құрамында 200-ге жуық ардагер бар. Төраға Ерғали Есенжолов ардагерлердің атқарып жатқан еңбектерінің ұшан-теңіз екенін жеткізді.
– Аға буын өкілдері зейнетке шықтым, тынығамын деп тыныштық іздеп жантайып жатудан аулақ. Өңірдің әлеуметтік-экономикалық, қоғамдық-саяси өміріне етене араласып келеді. Бұл ұйым жастар тәрбиесіне де баса назар аударады,- деді Ерғали Қабдоллаұлы.
Басқосуда университеттің Бастауыш кәсіподақ ұйымы ұзақ уақыт білім ордасында қызмет атқарған, ұлағатты ұстаз Айтбек Какимовты мерейтойымен құттықтап, сый-сыяпат жасады.
Жиын соңында ардагерлер кеңесінің төрағасы белгіленді. Инженерлік-технологиялық факультетінің профессоры Құмарбек Әмірханов Ардагерлер кеңесінің төрағасы болып сайланды.