Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі06 қазан 2023серебряный университет, күміс университеті

«КҮМІС УНИВЕРСИТЕТІ» ТЫҢДАУШЫЛАРЫНА СЕРТИФИКАТ ТАБЫСТАЛДЫ

Бүгін Шәкәрім университетінің «Күміс университеті» тыңдаушыларының  «Қаржылық сауаттылық» және «Психологиялық өзара қарым – қарым қатынас» тақырыбындағы  біліктілікті арттыру курс тыңдаушыларына сертификаттар  табыс етілді.

Курсқа қатысушылар аталған тақырыптар негізінде пайдалы мағлұматтар алып, қаржыны тиімді басқаруға және психологияның қарым-қатынас жасаудағы рөлі турасында тоқталып өтті.

Айта кету керек, бүгінгі таңда Шәкәрім университеті мен Абай облысы Семей қаласының №3 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету және белсенді ұзақ өмір сүру орталығы Меморандум негізінде тыңдаушыларға қазақ, түрік, ағылшын тілдері, цифрлық сауаттылық, қаржылық сауаттылық және психологиялық саулық бойынша білім беру бағдарламаларын жүзеге асыруда.