Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі24 мамыр 2023олимпиада, мектеп-жоо

«ӨРНЕГІН СЕНДЕЙ САЛА АЛМАС...»

2023 жылдың 24 мамыр күні Шәкәрім университетінің Өнер және музыка кафедрасыда Абай облысы көлемінде мектеп оқушыларына арналған «Өрнегін сендей сала алмас...» атты шығармашылық байқау өтті. Аталған визуалды өнер сайысы «Бейнелеу өнері», «Сәндік қолданбалы өнері» және «Мүсіндеу» түрлерінен болды. Сонымен бірге «Бейнелеу өнері» бағыты екі бөлім «Сурет» пен «Кескіндеме» бойынша жіктеліп өткізілді. «Бейнелеу өнері» Сурет бөлімі бойынша  9-10 сыныптардан  - 27 оқушы,  Кескіндеме бөлімі бойынша  9-10 сыныптардан  - 4 оқушы, «Сәндік қолданбалы өнері» 7,8 сынып оқушыларынан  - 2 оқушы, «Мүсіндеу» 5,6 сыныптардан - 9 оқушы шығармашылық байқауға қатысты.

Қорытынды нәтижесі келесідей:

«Бейнелеу өнері» Сурет бөлімі бойынша:

Байсарина Сара – І орын (№18 Орта білім беретін мектеп. Семей қаласы. Жетекшісі Акашева Лариса Юсуповна)

Асадиллаева Тамила - ІІ орын (№6 гимназия. Семей қаласы. Жетекшісі Попова Татьяна Васильевна

Мухаметрахимова Данел - ІІ орын (Мектеп жанында интернаты бар №42 жалпы орта білім беретін мектебі КММ Семей қаласы. Жетекшісі Даутова Ғазиза Аманбекқызы)

Турсынбекова Камилла - ІІІ орын (№18 Орта білім беретін мектеп. Семей қаласы. Жетекшісі  Акашева Лариса Юсуповна)

Русланқызы Аружан - ІІІ орын («Бауыржан Момышұлы атындағы №34 ЖОББМ» КММ Семей қаласы. Жетекшісі Тоимбаева Раушан Адаскановна)

Хусаинова Адия Ержановна - ІІІ орын (Абай облысы білім басқармасының Бородулиха ауданының білім бөлімі «Новопокровка ОМ» КММ. Новопокровка ауылы.  Жетекшісі Сапарова Сауле Жаксыбековна)

«Сәндік қолданбалы өнер» бағыты бойынша:

Берказыева Назгуль – І орын («Жыланды негізгі мектебі» КММ, Жыланды ауылы. Бесқарағай ауданы. Жетекшісі Селимбаева Светлана Олеговна

Кенесхан Перизат Қуатқызы - ІІ орын («Бауыржан Момышұлы атындағы №34 ЖОББМ» КММ Семей қаласы. Жетекшісі Тоимбаева Раушан Адаскановна)

«Мүсіндеу» бағыты бойынша:

Тұрарбекова Адэль Серікбекқызы – І орын (Абай облысы білім басқармасының Бородулиха ауданының білім бөлімі «Новопокровка ОМ» КММ. Новопокровка ауылы Бородулиха ауданы.  Жетекшісі Сапарова Сауле Жаксыбековна)

Ахметкали Каусар Мейржановна - ІІ орын (№ 7 ЖОМ-лицей КММ Семей қаласы. Жетекшісі Мұратбекова Айдана Манарбекқызы

Демеген Еркежан - ІІ орын (№30 ЖОББМ,  Семей қаласы. Жетекшісі Хасенов Асет Мухитович

Ерланұлы Ислам - ІІІ орын («Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі» КММ, Семей қаласы. Жетекшісі  Чегибаев Ерлан Маратович

Абылхан Алихан Жанатұлы - ІІІ орын (№ 7 ЖОМ-лицей КММ Семей қаласы.  Жетекшісі Қарымсақова Назерке Мұқанқызы)

Марат София Рустамқызы - ІІІ орын («Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі» КММ, Семей қаласы. Жетекшісі  Чегибаев Ерлан Маратович)

Шығармашылық байқау оқушылардың көркемдік білімдерін бақылау және деңгейін арттыру,  практикалық қызмет іс-әрекет дағдыларын, машықтарын, шығармашылық өсуін қолдау, шығармашылық белсенділіктерін арттыру мақсатында ұйымдастырылды.