Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі29 маусым 2021media centre, конкурс

Бос лауазымдарға конкурс өткізілді

2021 жылдың 28-29 маусымында Shakarim University құрылымдық бөлім басшыларының бос лауазымына конкурстық комиссияның отырысы өткізілді.
Байқаудың мақсаты университеттің тиімді кадрлық саясатын қамтамасыз ету болып табылады.
️Бұқаралық ақпарат құралдары мен университеттің ресми сайтында 30 бос лауазымдық орынға хабарландыру жарияланды. Нәтижесінде конкурсқа 70-тен астам өтініш түсті.
️Объективтілікті, адал бәсекелестікті қамтамасыз ету және кандидаттарға тең мүмкіндіктер беру мақсатында конкурстық комиссия құрылды. Оның құрамына жергілікті атқарушы органның, өндірістік және білім беру мекемелерінің (жұмыс берушілер) өкілдері, басқарма мүшелері және университеттің құрылымдық бөлімдерінің басшылары кірді.
️Байқау комиссиясы құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігіне тексеру жүргізгенін және байқауды өткізу қағидаларының қатаң сақталуын қамтамасыз еткенін ерекше атап өткен жөн.
Бүгінде аталмыш конкурстың жұмысына шақырылып, комиссия құрамында болған білімі мен тәжірибесі мол білікті мамандар да өз пікірлерімен әлеуметтік желіде бөлісуде. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=806087663627892&id=100026799965130
#Shakarim University Media Centre
ПРОВЕДЕН КОНКУРС НА ЗАМЕЩЕНИЕ ВАКАНТНЫХ ДОЛЖНОСТЕЙ
28-29 июня 2021 года в Shakarim University было проведено заседание конкурсной комиссии на замещение вакантных должностей руководителей структурных подразделений.
Целью данного конкурса является обеспечение эффективной кадровой политики Университета.
Объявление на конкурс 30 вакантных должностей было размещено в средствах массовой информации и на официальном сайте Университета. На конкурс было подано более 70 заявлений.
В целях обеспечения объективности, добросовестной конкуренции и предоставления равных возможностей кандидатам была сформирована конкурсная комиссия, в состав которой вошли представители местного исполнительного органа, производственных и образовательных учреждений (работодатели), членов Правления и руководителей структурных подразделений Университета.
Отметим, что конкурсная комиссия провела проверку документов на соответствие квалификационным требованиям и обеспечила строгое соблюдение правил проведения конкурса.