Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі15 қыркүйек 2023кездесу, ынтымақтастық, бірлескен жобалар

CATERPILLAR FOUNDATION ҚОРЫ ШӘКӘРІМ ШАҢЫРАҒЫНДА

Бүгін Caterpillar Foundation қорының Президенті Аша Варгезе бастаған делегация жұмыс сапарымен Шәкәрім университетіне келді. Сапар аясында университет ректоры Думан Орынбеков американдық делегация өкілдерімен кездесіп, білім ордасының атқарылып келе жатқан ауқымды жобаларын таныстырды.
Аша Варгезе - Caterpillar қорының президенті. Өз рөлінде ол адамның негізгі қажеттіліктеріне, білім мен экологиялық тұрақтылық пен бүкіл әлемде тұрақты прогресті қамтамасыз етуге бағытталған Caterpillar көзқарасына сәйкес келетін қор стратегиясын басқаруға жауапты.
-Аталған қор 1952 жылдан бастап өз тұтынушыларына табысты тұрақты дамуға қамқорлық жасау және әр континентті жақсы жаққа өзгеруге ықпал ету арқылы әлемді жетілдіруге көмек қолын созуда,- дейді қадірлі мейман Аша.
Кездесу барысында тараптар дуалды оқыту, инклюзивті білім беру және бұқаралық спорт мәселелерін талқылады.