Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі22 мамыр 2023құттықтаймыз!, жеңімпаздар, студенттік көктем

СТУДЕНТТІК КӨКТЕМ-2023

Биылғы студенттік көктем ерекше. Облыс орталығында тұңғыш рет "Студенттік көктем – 2023" ауқымды іс-шаралар тізбегімен өткізілді. Байқауға Семей қаласының жоғары оқу орындары мен колледждерінің студенттері қатысты.
Шара аясында стритбол жарыстары, интеллектуалдық викториналық ойын, би батл, CS;GO турнирі және бейнероликтер байқауы ұйымдастырылды. Бүгін аталған байқаудың қатысушылары мен қала қонақтары үшін қорытынды гала-концерт өтті.
«2023 жылғы Студенттік көктемнің мақсаты – облыстың барлық студенттерін біріктіру. Мұнда олар өздерінің таланттарын ашып, шығармашылық қарым-қабілетін танытады. Сондай-ақ спортта, ғылым мен білімде белсенділігін көрсетеді. Тіпті, әлеуметтік желілердегі өз біліктілігін көрсетеді. Шара жоғары деңгейде өтті деп есептеймін», – дейді облыстық жастар ресурстық орталығының директоры Айдос Төлеуханов.
Кеш соңында «Студенттік көктем-2023» қорытындысы жарияланды. Шара нәтижесінде университетіміз лайықты 1 орынды жеңіп алып, 300 мың теңге көлемінде ақшалай сыйлыққа ие болды.
Марапат құтты болсын, Шәкәрім шаңырағы!