Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі04 қараша 2022кездесу, встреча с молодежью

ТАБЫСТЫ МАМАНДАР SHAKARIM UNIVERSITY СТУДЕНТТЕРІ ҮШІН ТРЕНИНГ ӨТКІЗДІ

Бүгін Shakarim University студенттері "Тәуелсіздік ұрпағы" жобасына қатысты, оның аясында "Дарын"мемлекеттік жастар сыйлығының лауреаттарының қатысуымен шеберлік сыныбы, семинар-тренинг өткізілді.

Президент Қасым-Жомарт Тоқаев Қазақстан халқына Жолдауларының бірінде жас таланттарды қолдауға ерекше назар аударды. Сондықтан да бұл жобаның мақсаты қол жеткізген жас қазақстандықтардың кәсіби қалыптасу тарихын дәріптеу болып табылады. Шынында да, осы жылдар ішінде еліміздің 296-дан астам дарынды жастары сыйлық лауреаттары атанды.

Ғылым, шығармашылық, қоғамдық қызмет, спорт саласында үлкен жетістіктерге қол жеткізген жас мамандар студенттер алдында сөз сөйлеп, өздерінің өмір жолдары туралы айтып берді.

-Мен университетті "химик-технолог"біліктілігімен бітірдім. Содан кейін бірден "Органикалық заттардың химиялық технологиясы" мамандығы бойынша магистратураға түсіп, "техника және технология магистрі"академиялық дәрежесін бере отырып, оқуын аяқтады. 2012 жылы емтихандарды сәтті тапсырып, "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы"мамандығы бойынша PhD-докторантураға қабылданды. Докторлық диссертацияны өзекті мәселеге —өз ресурстары есебінен инновациялық технологияларды енгізу және дамыту арқылы ҚР-да дәрілік заттарды импортты алмастыру мәселелерін шешуге арнадым, - деді тренинг спикерлерінің бірі Ақнұр Тұрғымбаева.

Студенттер өздерінің эмоциялары мен әсерлерін білдіре отырып, тренингті жоғары бағалады.
- Мотивациялық кездесу барысында мен өзімді дәлелдеуге көптеген мүмкіндіктер бар екенін білдім. Ең бастысы, өз іскерліктері мен күштерін дамытуға жұмсау — деді білім алушы Әсел Жұмашова.
Айта кетейік, "Тәуелсіздік ұрпағы" әлеуметтік жобасын ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысы бойынша "Даму Қазақстандық Қауымдастығы" ЗТБ жүзеге асырды.