Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі07 қараша 2022кездесу, сайлау

SHAKARIM UNIVERSITY ШТАБ ӨКІЛДЕРІМЕН КЕЗДЕСТІ

Шәкәрім университетінде қоғамдық штаб өкілдерімен кезекті кездесу өтті. Кездесуге Семей қаласы мәслихатының депутаты Ермек Әбілмәжінов, профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері, студенттер қатысты.

Кезектен тыс президенттік сайлау 20 қарашада өтеді. Сондықтан әрқайсымызға олардың маңыздылығы туралы хабарлау маңызды. Кездесуде сайлауға дайындық барысы туралы, үгіт жүргізу ережелері айтылды.

-Әрқайсымыз өз дауысымызды беру арқылы өз болашағымызды таңдаймыз. Сіздің дауысыңыз біздің ортақ тағдырымызды шешеді, - деді Семей қаласы мәслихатының депутаты Ермек Әбілмәжінов.

Айта кетейік, облыс бойынша Абай сайлаушылар тізіміне барлығы 417 801 азамат енгізілген. Сіз өзіңіздің сайлау учаскеңізді облыс, қалалар мен аудандар әкімдігінің сайтында, сондай-ақ сайттың жеке кабинетіңіз egov.kz біле аласыз.

6 қарашадан бастап облыста 109 қысқа нөмірі бойынша бірыңғай байланыс орталығы жұмыс істейді, ол дауыс беру процесі және сайлау учаскелерін нақтылау бойынша халық арасында түсіндіру жұмыстарын жүргізетін болады. Қоңырау шалу тегін.