event
04 сәуір 2024

АШЫҚ ДИАЛОГ: «РЕКТОРҒА СҰРАҒЫҢДЫ ҚОЙ!»

Сәлем достар! Сіздерге бөлісетін тамаша жаңалығымыз бар.

Shakarim University ректоры білім ордасының студенттерімен кездесетін болады. Бұл кездесу – Сізді бұрыннан қызықтырған сұрақтарды қоюға, университеттің болашағы, даму жоспарлары туралы көбірек білуге және біздің оқу орнымыз қай бағытта қозғалатыны туралы негізгі ақпарат көзін алуға мүмкіндік беретін ашық диалог алаңы.
Кездесу әр факультетте өткізілетін болады. Бүгінгі кездесу Ветеринария және агроменеджмент факультетінде өтеді. Маңызды шараға қосылыңыз - Сіздің сұрақтарыңыз бен ұсыныстарыңыз білім беру кеңістігін одан әрі жақсартуға көмектеседі. Біз әрбір студентті бағалаймыз және сіз үшін оқу мен даму үшін ең жақсы жағдай жасауға тырысамыз. Шәкәрім университетінің дамуына үлес қосу және тыңдау мүмкіндігін жіберіп алмаңыз. Біз бірге болашағымызды жарқын ете аламыз!
Өтетін орны: №5 оқу ғимараты, Ж.Үшкемпіров атындағы конференц-зал.
Күні: 04.04.2024, 16.30