Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі02 сәуір 2022мектеп оқушылары, шәкәрім оқулары

АЙМАҚТЫҢ МЕКТЕП ЖӘНЕ КОЛЛЕДЖ ОҚУШЫЛАРЫНА АРНАЛҒАН «ШӘКӘРІМ ОҚУЛАРЫ»

2 сәуірде университетте жыл сайынғы «ШӘКӘРІМ ОҚУЛАРЫ» конференциясы өтті. Конференция жұмысы қатысушылардың негізгі ғылыми бағыттар бойынша өзіндік зерттеу қызметінің нәтижелерімен сөз сөйлеуін қарастырды.
Шарттарға сәйкес конференцияның бірінші кезеңі мектептер мен колледждерде өткізілді. Жеңімпаздар екінші кезеңге – университеттегі презентация жұмысымен қатысу ұсынылды.
Шәкәрім оқуларына Семей қаласының 16 мектебі мен 10 колледжінен, сондай-ақ аудандардың (Жарма, Глубокое, Бородулиха, Аягөз, Үржар және т.б.) 18 мектебінен 100-ге жуық жоғары сынып оқушылары қатысты.
2016-2022 жылдар аралығында конференцияға 1300-ден астам оқушы қатысты.
Жеңімпаздар дипломдармен, алғыс хаттармен және естелік сыйлықтармен марапатталды. Секцияларда өз баяндамаларын ұсынған барлық қатысушыларға сертификаттар берілді.