Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі05 сәуір 2022студенты, спорт, спартакиада

САЛАУАТТЫЛЫҚ ДЕНСАУЛЫҚ КЕПІЛІ

Бүгін Шәкәрім шаңырағында студенттердің дәстүрлі спартакиадасының жабылу салтанаты өтті. Ондағы мақсат университет студенттерінің денсаулығын нығайту, спорттық шеберлігін шыңдау және салауатты өмір салтын қалыптастыру.

Жігер мен жеңіске толы шарада студенттеріміз - футбол, волейбол, баскетбол, үстел теннисі, шахмат, тоғызқұмалақ сынды спорт түрлерінен 6 команда (ГЭФ, ИТФ, ЖМФ, ФФ, ВАФ және Колледж) сынға түсті.

Шарада Басқарма мүшесі - әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректоры Берікхан Иісбекұлы спорт – бейбітшілік пен ынтымақтың нышаны екенін тілге тиек етті. Мақсат осындай спорттық шаралар арқылы студенттерді бірлікке бағыттау. Бұл спартакиада келешекте дәстүрлі түрде өтетінін атап өтті.

“Жастардың жан-жақты дамуын дене тәрбиесінсіз елестету мүмкін емес. Ал, дене тәрбиесі - барлық тәрбие атаулының бір саласы. Әр спорт кезеңінде қатысушылардың жанарынан жеңіске деген жігер, командалық рух ерекше сезіліп тұрды”,- деді Берікхан Иісбекұлы.

Бәсі биік бәсекенің қорытындысы бойынша командалық жалпы есепте Инженерлік-технологиялық факультетi өзгелерден оқ бойы озып шығып, 1-орын алды. Жаратылыстану-математика факультеті 2- орынды иеленсе, жүлделі 3-ші орын Гуманитарлық-экономика факультетінің қанжығасына байланды.

Жеңіске деген құштарлық танытқан жүлдегерлерімізді марапаттау шарасы «Шәкәрім маршы» әнімен аяқталды. Спорт денсаулық кепілі екенін ұмытпайық!