11 қазан 2023

Түркиядағы Кафкас университетінің профессорымен кездесу.

2023 жылдың 22 қыркүйегінде Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті КЕАҚ мен Түркияның Карс Кафказ университеті арасындағы халықаралық ынтымақтастық бағдарламасына сәйкес Агротехнопарк ғылыми орталығында ветеринария факультеті, акушерлік және әйелдер ісі кафедрасының профессорымен кездесу өтті. Жоғарыда аталған университеттің гинекологиясы Джихан Качар. Кездесу «Диалог алаңы» форматында өтті. Бұл жиынға қала маңындағы ауылдық округтердің, шаруа қожалықтарының мал дәрігерлері, «Семей-Вет» МКҚК қызметкерлері, магистранттар мен жоғары оқу орындарының студенттері қатысты. Жиында жұқпалы аурулардың жалпы профилактикасы, ауыл шаруашылығы жануарларын вакцинациялау үшін заманауи ветеринариялық биологиялық препараттарды қолдану, малды қолдан ұрықтандыру әдістері және басқа да мәселелер талқыланды.

Жиналғандар пікір алмасып, тәжірибе алмасып, ветеринария мен ауыл шаруашылығы саласындағы өзекті мәселелерді талқылады.

Мұндай кездесулер мамандықтың қазіргі тенденциялары туралы білуге, ой-өрісіңізді кеңейтуге, қызықты ақпарат алуға мүмкіндік береді.