11 қазан 2023

Ғылым апталығының ашылуы

Агротехнопарк ғылыми орталығы Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті КЕАҚ-да өткен ғылым апталығының ашылуына қатысты. Ашылу салтанатына қаладағы ғылыми орталықтар, университет факультеттері, мектептер мен гимназиялар, колледждер қатысты. Қондырғылар мен жабдықтардың зертханалық үлгілері, өндірістік желілердің макеттері, өнім үлгілері және т.б.

«Агротехнопарк» ҰК алғаш рет балық шабақтарын өсіріп, олардың қарқынды өсуіне қолайлы жағдай жасайтын қондырғыны ұсынды. Эскулапий ветеринарлық медицина орталығы мысықтарды кастрациялау бойынша оффлайн операциясын көрсетті, ол мысықтың аталық безін алудың қансыз процесімен және мұндай операцияларды ұстаудың кез келген жағдайында және ашық ауада жүргізу мүмкіндігімен ерекшеленеді.

«Агротехнопарк» ҰК бұл шарада Абай ауданы омарташылар қоғамдық бірлестігінің қолдауына ие болды. Әр түрлі бал, прополис және басқа да бал өнімдерінің үлгілері ұсынылды. Біз табиғи балдың негізгі сипаттамаларымен, мүмкін жалғандау әдістерімен және бал өндіру технологиясымен таныстық. Біз оларға қатысқандары және ынтымақтастығы үшін алғыс айтамыз!